Poznaj nas - Intro PR

Poznaj nas

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem!

Akademia INTRO PR została stworzona przez ekspertów agencji public relations INTRO PR, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem, z myślą o rozwoju właścicieli firm zatrudnianych przez nich specjalistów. Jesteśmy przekonani, że wymiana doświadczeń i przekazywanie wiedzy jest kluczem do sukcesu!

Nasz zespół trenerski tworzą specjaliści PR, marketingu, certyfikowani trenerzy biznesu. Stawiamy na efektywne działania, współpracując z doświadczonymi firmami szkoleniowymi. Nasze warsztaty wspiera Bajger Consulting oraz Atelier Rozwoju Biznesowego, zapewniając efektywne szkolenia zespołów oraz indywidualne warsztaty połączone z audytem w Twojej firmie.

Wytyczamy cele, wspieramy ich osiągnięcie

Stawiamy na dialog! Propozycje szkoleń przedstawiamy dzięki poznaniu Twoich potrzeb i oczekiwań. Wspólnie określamy cele biznesowe i tworzymy indywidualnie dopasowaną ofertę szkoleniową. Wspieramy Cię w rozwoju, proponując skuteczne szkolenia.

Sprawdzone metody, innowacyjne podejście

Nowoczesne, interaktywne warsztaty prowadzimy w oparciu o sprawdzoną zasadę „ pokaż mi, a zapamiętam”, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazujemy praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy w rozwoju Twojej firmy.

Poznajmy się bliżej

Trenerzy

Szkolenia

Kontakt