Szkolenia - Intro PR

Szkolenia

Poznaj szkolenia praktyków biznesu

Nasze wieloletnie i poparte sukcesami doświadczenie w kreowaniu wizerunku firm i instytucji pozwoliło stworzyć innowacyjne warsztaty wspierające rozwój Twojej marki.

 

Marketing i PR w małej firmie

Wizerunek firmy to największy kapitał! Szkolenie prowadzone przez naszych doświadczonych ekspertów zapewnia dużą dawkę specjalistycznej wiedzy z zakresu zarządzania wizerunkiem Twojej firmy. Podczas szkolenia uczymy się tworzyć strategia wizerunkowe, czyli plan działań promocyjnych, a następnie poznajemy sprawdzone metody i narzędzia budowania pozytywnej świadomości Twojej marki. Przekazujemy wiedzę z zakresu tworzenia treści, skutecznych kampanii w mediach społecznościowych, efektywnych relacji z mediami i trwałych relacji z klientami, organizacji wydarzeń promujących firmę.

 

Efektywne relacje z mediami

Eksperci Akademii INTRO PR to byli dziennikarze, doskonale znający specyfikę pracy redakcji prasy, radia, telewizji i portali internetowych. Szkolenie prowadzone w formie warsztatów skutecznie wspiera Ciebie jako właściciela firmy oraz dział PR w kontaktach z mediami. Podczas warsztatów uczymy się tworzenia atrakcyjnych dla mediów i rzetelnych materiałów prasowych, poznajemy zasady udzielania wywiadów prasowych, radiowych i telewizyjnych, a także przekazujemy wiedzę z zakresu prawnych aspektów w kontaktach z mediami. Indywidualne warsztaty to ogromna dawka wiedzy, pozwalające na tworzenie profesjonalnego wizerunku Twojego biznesu w mediach. Poznaj tajniki efektywnych relacji, dzięki naszemu doświadczeniu, buduj swój wizerunek!

 

Twoja firma na Facebooku i Instagramie

Media społecznościowe mogą być świetnym narzędziem komunikacji Twojej firmy z klientami i potencjalnymi klientami! Podczas szkolenia prowadzonego w formie warsztatowej poznajemy zasady funkcjonowania świata mediów społecznościowych i tworzymy strategię komunikacji Twojej firmy w social mediach w oparciu o narzędzia marketingowe. Najważniejszą częścią warsztatów jest poznanie narzędzi skutecznej komunikacji (czyli działań bezpłatnych!) w serwisach Facebook i Instagram, a także poznanie systemu reklamowego tych serwisów i zasad tworzenia efektywnych kampanii reklamowych (płatne działania).

 

Szkolenia partnerskie: zarządzanie, sprzedaż, obsługa klienta

We współpracy z Bajger Consulting oraz Atelier Rozwoju Biznesowego zapraszamy na efektywne szkolenia zespołów oraz indywidualne warsztaty połączone z audytem w Twojej firmie.

 

Zarządzanie i organizacja sprzedaży

Warsztaty i szkolenia z zakresu technik sprzedaży, budowania wartości, technik wpływu oraz budowania i utrzymywania relacji z klientem. Wprowadzanie rozwiązań skutecznie wpływających na wzrost sprzedaży i obronę marży. Indywidualna praca z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie sprzedażą. Zajęcia mają charakter coachingowy i doradczy.

Korzyści dla Twojej firmy to: wzrost zysku, wzrost sprzedaży, wzrost marży, wzrost lojalności i satysfakcji klientów.

 

Szkolenia i warsztaty dla zespołów i menadżerów

Budowanie efektywnych zespołów oraz doskonalenie umiejętności kadry menedżerskiej pozwala skutecznie uciekać konkurentom. Pakiety szkoleń z zakresu komunikacji i integracji zespołów, motywacji i identyfikacji z firmą, budowania spoistości zespołu i zarządzania relacjami z klientem. Warsztaty z menedżerami dotyczące rozwoju przywództwa, zarządzania firmą/działem, wprowadzania zmiany i zarządzania ludźmi. Korzyści dla Twojej firmy to: lepsza komunikacja w firmie, wzrost efektywności zarządzania, wzrost zysku, wzrost odpowiedzialności pracownika za pracę i identyfikacji z firmą, wzrost motywacji w zespole, lepsza komunikacja z klientem, wzrost satysfakcji i zadowolenia z pracy, ułatwienie zarządzania zmianą, poprawa kultury organizacyjnej.

 

Budowanie i wdrażanie strategii

Szybki rozwój gospodarki wymaga ciągłego dostosowywania działania przedsiębiorstwa do sytuacji rynkowej. Warsztaty skupiające się na budowaniu stałego rozwoju i podnoszeniu konkurencyjności Twojej firmy poprzez wsparcie w zakresie planowania strategicznego, efektywnego wspierania jej silnych stron, wykorzystania szans rynkowych oraz unikania słabości i zagrożeń. Wdrażanie innowacyjnych metod zarządzania. Korzyści dla Twojej firmy to: odróżnienie się od konkurencji, koncentracja na dostarczaniu wartości, tworzenie planów strategicznych, budowa strategii rynkowych, misji i systemu wartości, wprowadzenie kryteriów i mierników do zarządzania.

 

Doskonalenie operacyjne i organizacyjne firmy

Warsztaty usprawniania procesów biznesowych i budowania efektywnych struktur organizacyjnych. Wdrażanie rozwiązań wpływających na redukcję kosztów operacyjnych, podniesienie elastyczności oraz efektywności pracy zespołów. W Twojej firmie zostanie więcej pieniędzy, a Ty oszczędzisz cenny czas!

Korzyści dla Twojej firmy to: redukcja kosztów operacyjnych, przyrost kapitału obrotowego w firmie, oszczędność czasu, rzeczy dzieją się szybciej, prościej, taniej i z mniejszą ilością błędów, przyrost satysfakcji klientów, spadek fluktuacji zatrudnienia (wzrost retencji pracowników), optymalizacja wykorzystywanych zasobów, wzrost skuteczności pracy zespołowej.

 

Najbliższe szkolenia

Poznajmy się bliżej

Poznaj nas

Trenerzy

Kontakt