Trenerzy - Intro PR

Trenerzy

Poznaj praktyków biznesu – trenerów Akademii INTRO PR

Spoglądamy na Twoją firmę z tzw. planu helikoptera, wnosząc kreatywne pomysły na rozwój i wzrost rozpoznawalności Twojego biznesu. Dopasowane rozwiązania, które skutecznie prowadzą do sukcesu, to zasługa naszego zespołu: doświadczonych, perfekcyjnie wyszkolonych i przygotowanych ekspertów public relations, marketingu oraz social media. Współpraca z nami zapewnia efektywne działania promocyjne i budujące pozytywny wizerunek marki, bez konieczności tworzenia odrębnego działu i poszerzania zespołu.

Łączymy wieloletnią praktykę w działaniach marketingowych i PR-owych oraz specjalistyczną wiedzę z obiektywnym spojrzeniem na specyfikę działalności Twojej firmy. Proponowane rozwiązania opieramy o gruntowną analizę, na podstawie której dobieramy indywidualnie najbardziej efektywne narzędzia. Dbamy o stały rozwój Twojego biznesu, prowadząc interaktywne warsztaty pod okiem profesjonalnych trenerów w ramach Akademii INTRO PR

Oto nasi eksperci:


Adam Misa

Doradca marketingowy i PR, właściciel Agencji Public Relations INTRO PR

 

Od ponad 20 lat zajmuje się kreowaniem wizerunku firm i instytucji. Z wykształcenia i zamiłowania PR-owiec, który świat marketingu i PR poznał prawie z każdej strony: jako dziennikarz i wydawca (w redakcjach radiowych, telewizyjnych, prasowych i internetowych), jako specjalista i menadżer marketingu i PR (w firmach z branży przemysłowej, medycznej i IT) oraz jako rzecznik prasowy w administracji publicznej. Specjalizuje się w nowoczesnych mediach i ich wykorzystaniu w skutecznej promocji firm. Certyfikowany doradca Facebook i Instagram, wie jak prowadzić skuteczne kampanie reklamowe w największych i najbardziej popularnych na świecie serwisach społecznościowych! Z wykształcenia politolog, od 2010 roku prowadzi własną agencję INTRO PR. Finalista konkursu „PRotony 2014" w kategorii innowacyjnych projektów komunikacyjnych. Certyfikowany trener BNI Polska.


Konrad Bajger

Trener i Doradca Biznesowy, właściciel Bajger Consulting

Pomaga przedsiębiorcom skutecznie odróżnić się od konkurentów. Wspiera ich we wdrażaniu najlepszych praktyk i technik zarządzania biznesem. Pomaga skutecznie wykorzystać zasoby i kompetencje zespołów pracowniczych. Wspiera przedsiębiorców w efektywnym poszukiwaniu szans i okazji w ich biznesowym otoczeniu. Wprowadza usprawnienia w działaniach operacyjnych i organizacyjnych oraz podnosi konkurencyjność ich firm. Efektami jego działań w przedsiębiorstwach są: rozwój sprzedaży i wzrost przychodów, rozwój przywództwa i wzrost motywacji zespołów, wzrost sprawności operacyjnej i organizacyjnej firm, wdrażanie efektywnych strategii biznesowych. Jest Doradcą Zarządu Śląskiego Związku Pracodawców Lewiatan, Członkiem Stowarzyszenia Interim Managers i certyfikowanym trenerem BNI Polska.

Poznajmy się bliżej

Poznaj nas

Szkolenia

Kontakt